Projektowanie domów w konstrukcji szkieletowej

Projektujemy i budujemy. Oto 3 możliwości:

Zakup
projektu typowego

Zakup projektu typowego i adaptacja do naszego systemu konstrukcyjnego wraz z adaptacją do warunków lokalnych (zaprojektowanie optymalnych fundamentów, sprawdzenie elementów nośnych podstawowych dla wymaganej strefy klimatycznej przy danej lokalizacji budynku).

Pomagamy inwestorowi w doborze projektu tak, aby spełniał jego indywidualne wymagania i spełnieł kryteria narzucone zasadami kształtowania przestrzeni w zadanym obszarze.

Prowadzimy sprzedaż projektów typowych BIURA ARCHITEKTONICZNEGO Z500. Pełna oferta projektów na stronie www.z500.pl

Zamówienie projektu z naszej oferty

Zobacz projekty (4)

Dysponujemy kilkoma projektami uniwersalnymi i dostosowanymi do technologii szkieletowej. Spełniają one szereg ogólnych wymagań stawianych nam przez klientów. Są to domy przystosowane do technologii szkieletowej, funkcjonalne a za razem oparte o ekonomiczne rozwiązania. Róznią się stylem i formą: od domu tradycyjnego po bardzo nowoczesną „kostkę”.

Zamówienie dostępnego u nas projektu, skraca czas realizacji inwestycji, gdyż opiera się o gotowe rozwiązania.

Przy podejmowaniu decyzji służymy wsparciem i wiedzą oraz pomagamy w weryfikacji projektu w stosunku do założeń Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego i Decyzji o Warunkach Zabudowy.

Zamówienie projektu indywidualnego

Podstawą projektowania budynku mieszkalnego jest określenie wymagań inwestora, dostosowanie obiektu do otoczenia oraz ustalenie stopnia energooszczędności. Te elementy mają duży wpływ na koszty użytkowania.

Oferujemy pełny zakres projektu od koncepcji: poprzez projekt budowlany (uproszczona wersja wykonana w celu uzyskania pozwolenia na budowę – zgodnie z zakresem prawa budowlanego), aż do projektu wykonawczego (poszerzona wersja na budowę z pełnym uszczegółowieniem i omówieniem prawidłowej technologii).

Przy projektowaniu kierujemy się indywidualnym podejściem do potrzeb inwestora, zarówno pod względem funkcjonalności jak i spełnienia wymagań estetycznych.

Ważne jest również dla nas to, aby tworzony wspólnie projekt zakładał rozwiązania przestrzenne wkomponowane w zastany krajobraz, spełniając przy tym założenia narzucone przez decyzję o warunkach zabudowy, bądź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.

W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę oraz umiejętności zespołu doświadczonych projektantów, którzy nie obawiają się nowych wyzwań i są otwarci na zmieniające się ustawicznie trendy w projektowaniu oraz idą z duchem rozwoju technologii w budownictwie